10 powodów by pokochać fridge
Esencja tego, co powinnaś o nas wiedzieć...

1

RECEPTURY 


Kosmetyki fridge to nowa kategoria – Świeże. Nie zawierają konserwantów, substancji syntetycznych i nie zawierają alkoholu etylowego. Dlatego właśnie, by zachowały swoje właściwości, należy trzymać je w lodówce, a gwarancja ich świeżości to dla większości kosmetyków fridge 2,5 miesiąca od daty produkcji.

2

SUBSTANCJE AKTYWNE


Fridge tworzy kosmetyki z najwyższej jakości wyselekcjonowanych surowców - składy kosmetyków są proste i krótkie, dzięki temu stężenie każdego składnika w kremie jest wysokie, co przekłada się na działanie.

3

DZIAŁANIE
 

Fridge pomaga zachować młodość. Badania laboratoryjne na bestsellerze 1.1 face the cream dowiodły, że krem ten redukuje zmarszczki do 35% oraz zapobiega powstawaniu nowych. Kosmetyki fridge są ponadto uwielbiane przez cery wrażliwe i naczyniowe! A wszystko dzięki temu, że nasze produkty nie zawierają alkoholu etylowego, który wysusza skórę, oraz nie zawierają konserwantów, które są częstym powodem powstawania odczynu zapalnego po zastosowaniu kosmetyków.

4

ODDYCHANIE


Dzięki fridge skóra oddycha. Do produkcji kosmetyków konwencjonalnych stosuje się w większości syntetyczne tłuszcze pochodzenia petrochemicznego, parafiny i silikony, które pokrywają skórę filmem podobnym do gumowej rękawiczki, zaburzając przez to jej funkcje. Co więcej, nawet najlepsze składniki aktywne rozpuszczone w oleju pochodzenia syntetycznego nie wnikają w głąb skóry, tylko pozostają na jej powierzchni.

5

PLANTACJA FRIDGE


Większość składników roślinnych fridge pochodzi z upraw ekologicznych. Część z nich hodujemy na naszej XIII-wiecznej plantacji cysterskiej – Starzyński Dwór, np. dzika róża – prawdziwa bomba witamin i antyoksydantów. Zawartość witaminy C w oleju z tej róży jest 30-kronie wyższa niż w tej samej ilości soku z cytryny.

6

CENNE SKŁADNIKI


Do wyprodukowania 1 kg najwyższej jakości olejku eterycznego z róży potrzeba aż 4 ton różanych płatków.

7

OSTRE KRYTERIA


Fridge to krok dalej niż kosmetyki ekologiczne. Fridge wyznacza normy. Międzynarodowe certyfikaty kosmetyków naturalnych są zbyt liberalne (dopuszczają użycie wielu substancji syntetycznych, w tym konserwantów, jak również alkoholu etylowego). Fridge nie stosuje żadnych konserwantów i nie stosuje alkoholu etylowego, a tym samym wyznacza bardzo ostre kryteria.

8

LABORATORIUM


Każdy fridge powstaje w naszym własnym laboratorium. Każde opakowanie jest ręcznie napełniane, a krem sygnowany datą i podpisem osoby odpowiedzialnej. Dlatego fridge może być wytwarzany tylko w limitowanej ilości i zawsze będzie wyjątkowy.

9

DBAMY O NATURĘ


Codziennie pracujemy tak, by chronić piękno natury, prowadzimy program wymiany opakowań, nie używamy nawozów itd. A nasza pełna zabytkowych drzew plantacja produkuje codziennie 1540 kg tlenu. Ta ilość pokrywa dzienne zapotrzebowanie na tlen aż 3208 osób!

10

ZADOWOLONE KLIENTKI


Zadowolone Klientki do nas wracają - wystarczy, że odkryją swoje produkty idealne, by po prostu się od nich uzależnić. Świeżość składników, ich skuteczne działanie i kojące dla skóry zimno sprawiają, że Klientki sięgają po nasze kosmetyki od lat. Dlatego Panie dzielą się tymi dobrymi doświadczeniami z koleżankami i zapraszają do nas kolejnych Gości, którym możemy przedstawić fenomen świeżych kosmetyków prosto z lodówki.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium