10 powodów by pokochać fridge
Esencja tego co powinieneś o nas wiedzieć...

1

RECEPTURY 


W czasie wieloetapowego procesu tworzenia receptur fridge okazało się, że to właśnie świeżość kosmetyków zapewnia najlepsze wchłanianie ważnych dla skóry substancji. Dlatego kremy fridge, jako jedyne na świecie, nie zawierają żadnych substancji syntetycznych oraz alkoholu, a ich okres ważności to 2,5 miesiąca.

2

SUBSTANCJE AKTYWNE


fridge zawiera niespotykaną ilość substancji aktywnych. Większość naszych kremów to minimum 7 substancji o potężnej wartości biologicznej, pełnych cząsteczek budulcowych łatwo przyswajanych przez skórę.

3

DZIAŁANIE
 

Składniki naszych kosmetyków wnikają przez warstwę naskórka, do skóry właściwej. Zapewnia to prawidłowe odżywienie tkanek, wydalanie toksyn, stymuluje naturalne procesy odnowy komórkowej. fridge wzmacnia Twoją skórę od wewnątrz, a tym samym zatrzymuje czas.

4

ODDYCHANIE


Dzięki fridge skóra oddycha. Do produkcji kosmetyków konwencjonalnych stosuje się w większości syntetyczne tłuszcze pochodzenia petrochemicznego, parafiny i silikony, które pokrywają skórę filmem podobnym do gumowej rękawiczki, zaburzając przez to jej funkcje. Co więcej nawet najlepsze składniki aktywne rozpuszczone w oleju pochodzenia syntetycznego nie wnikają w głąb skóry, tylko pozostają na jej powierzchni.

5

PLANTACJA FRIDGE


Większość składników roślinnych fridge pochodzi z upraw ekologicznych. Część z nich hodujemy na naszej XIII-wiecznej plantacji cysterskiej – Starzyński Dwór, np. dzika róża – prawdziwa bomba witamin i antyoksydantów. Zawartość witaminy C w oleju z tej róży jest 30-kronie wyższa niż w tej samej ilości soku z cytryny.

6

CENNE SKŁADNIKI


Ceny olejków eterycznych stosowanych w naszych kremach dorównują cenom złota.
Do wyprodukowania 1 kg najwyższej jakości olejku eterycznego z róży potrzeba aż 4 ton różanych płatków.

7

OSTRE KRYTERIA


fridge to krok dalej niż kosmetyki ekologiczne. fridge wyznacza normy. Międzynarodowe certyfikaty kosmetyków naturalnych są zbyt liberalne (dopuszczają użycie wielu substancji syntetycznych, w tym konserwantów, jak również alkoholu etylowego). fridge nie stosuje żadnych konserwantów i nie stosuje alkoholu etylowego, a tym samym wyznacza bardzo ostre kryteria.

8

LABORATORIUM


Każdy fridge powstaje w naszym własnym laboratorium. Każde opakowanie jest ręcznie napełniane, a krem sygnowany datą i podpisem osoby odpowiedzialnej. Dlatego fridge może być wytwarzany tylko w limitowanej ilości i zawsze będzie wyjątkowy.

9

DBAMY O NATURĘ


Codziennie pracujemy tak, by chronić piękno natury, prowadzimy program wymiany opakowań,
nie używamy nawozów itd. A nasza pełna zabytkowych drzew plantacja produkuje codziennie 1540 kg tlenu.
Ta ilość pokrywa dzienne zapotrzebowanie na tlen aż 3208 osób!

10

ZADOWOLONE KLIENTKI:


“Te kosmetyki nie tylko pielęgnują ale też leczą. Cera jest świeża, odżywiona. Ja widzę różnicę i wiem,
że sobie tego nie wmawiam. Chodzę do kosmetyczki, która bada mnie specjalistycznym aparatem na naczynka
i ona jest niesamowicie zaskoczona. Mówi, że to niemożliwe, żeby była taka poprawa.
Moje popękane naczynka po prostu zniknęły.”
Maria C.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium