Wersje językowe
misja fridge
Młodość trzymaj w lodówce!
Fridge to rewolucja w świecie kosmetycznym i nowa kategoria kosmetyków - Świeże. Stworzyliśmy produkt, jakiego do tej pory nie było. Świeże kosmetyki prosto z lodówki. Receptury tworzone przez młody zespół biologów i biotechnologów są jak receptury mistrzów sztuki kulinarnej na najbardziej wyszukane dania! Nasze kremy są jak... świeże jedzenie dla skóry!


W laboratorium fridge powstają świeże kosmetyki według receptur wypracowanych podczas wieloletnich badań. yDe Lab można porównać z laboratorium aptecznym, bo wszystko tu powstaje w małych ilościach, z aptekarską precyzją i na zamówienie. Każde opakowanie jest ręcznie napełniane, a krem jest sygnowany datą i podpisem osoby odpowiedzialnej. Dlatego fridge może być wytwarzany tylko w limitowanej ilości i zawsze będzie wyjątkowy. Okres ważności fridge to 2,5 miesiąca od daty produkcji. Miejsce przechowywania - lodówka!

Połączenie technologii ze świeżością składników pozwoliło na stworzenie produktu doskonałego. Składniki fridge wnikają przez warstwę rogową naskórka, do skóry właściwej. Zapewnia to prawidłowe odżywienie tkanek, wydalanie toksyn, stymuluje naturalne procesy odnowy komórkowej. Z biegiem czasu dobrze odżywiona skóra potrzebuje kremu coraz mniej, a nie odwrotnie.

Różnica między fridge a klasycznymi kosmetykami jest jak między świeżym sokiem wyciśniętym z grejpfruta a napojem o smaku grejpfrutowym przydatnym do spożycia przez 2 lata...

Różnica między fridge a kosmetykami Eco i Bio. Jednostki certyfikujące kosmetyki naturalne (ECOCERT, BDiH) dopuszczają użycie substancji syntetycznych, w tym konserwantów, jak również alkoholu etylowego. Każdy fridge jest stworzony wyłącznie z naturalnych składników, nie stosujemy żadnych konserwantów i alkoholu.

dzieła sztuki...

Tworzymy z miłością, delikatnością i wrażliwością na potrzeby każdej cery. Jesteśmy szczęśliwi mogąc jej ofiarować produkt doskonały! Dlatego droga do ostatecznej wersji kremu jest długa i niezwykle ciekawa.

perfumy fridge

W naszym laboratorium pachnie oszałamiająco… Perfumy tworzone są z najwyższej jakości esencji kwiatowych z najdalszych zakątków świata. Każda skóra inaczej interpretuje ten sam zapach, jedna jest słodka, inna wytrawna. Bardzo lubimy pracować z tą różnorodnością, jest zaskakująca i inspirująca. Takie też są nasze zapachy - inne niż wszystko co znacie!

załoga fridge

Wspaniały i niezwykle zdolny zespół!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl