Natura zawsze górą

Natura zawsze górą.

Skuteczność naszych produktów wynika z ich składu. Jesteśmy częścią natury, dlatego nic tak jak sama natura nie zadba o nasz wygląd i stan ducha.

Kosmetyki komponujemy z olejów i ekstraktów tak naturalnych, nieprzetworzonych i świeżych, że większość z nich dałoby się zjeść.

O piękno natury dbamy tak, jak o piękno skóry. Używamy składników o niskim śladzie węglowym. Większość pozyskiwanych przez nas surowców pochodzi z upraw ekologicznych. W naszych własnych uprawach dzikiej róży nie stosujemy nawozów ani pestycydów.

Nasza plantacja dzikiej róży posiada certyfikat ekologiczny. Mieści się ona na terenach wokół osiemnastowiecznego pocysterskiego Starzyńskiego Dworu w gminie Puck na Pomorzu. Nasze uprawy i otaczający je starodrzew produkują codziennie półtorej tony tlenu, pokrywając dzienne zapotrzebowanie ponad 3000 osób.

Poza woskiem pszczelim i lanoliną, nie wykorzystujemy żadnych innych składników pochodzenia zwierzęcego. Nie testujemy na zwierzętach i nie używamy żadnych składników w ten sposób testowanych.

Konserwantom dziękujemy.

Gwarancją świeżości Fridge są nie konserwanty, tylko rześki, zdrowy chłód.

Różnica między Fridge a klasycznymi kosmetykami jest jak między świeżym sokiem wyciśniętym z owoców a napojem o smaku owocowym z dwuletnią przydatnością do spożycia. Nawet kosmetyki naturalne przeważnie zawierają alkohol i inne konserwanty.

Konserwanty – nawet te, które stosuje się w kosmetykach naturalnych i ekologicznych –mogą wpływać drażniąco na skórę. Mamy klientki, które wybrały Fridge, bo nasze kosmetyki to jedyne produkty, które ich nie uczulają.

Wybierając Fridge, wspierasz nie tylko dobro własnej skóry, ale również harmonię środowiska naturalnego i zrównoważony biznes oparty na ręcznej, lokalnej produkcji. Dbamy o jakość każdego składnika i o dobrobyt wszystkich naszych dostawców, partnerów, pracowników i klientów. Cieszymy się, że współtworzymy taki świat, w jakim sami chcemy żyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium