Wersje językowe
receptura świeżości

 


10 powodów by pokochać fridge

esencja tego co powinieneś o nas wiedzieć...

więcej

 

misja fridge

Młodość trzymaj w lodówce! Fridge to rewolucja w świecie kosmetycznym i nowa kategoria kosmetyków - Świeże. Stworzyliśmy produkt, jakiego do tej pory nie było. Świeże kosmetyki prosto z lodówki. Receptury tworzone przez młody zespół biologów i biotechnologów są jak receptury mistrzów sztuki kulinarnej na najbardziej wyszukane dania! Nasze kremy są jak... świeże jedzenie dla skóry!

więcej

 

Magdalena Beyer

"Każda z nas jest piękna. Fridge to zaproszenie do uwierzenia w siebie, w możliwości swojego ciała i umysłu."

Rozmawia: Anna Kaplińska-Struss


więcej

 

Airless - wygodna i bezpieczna butelka

Część naszych produktów jest pakowana w szklane butelki typu airless. Jest to najbezpieczniejszy i niezwykle higieniczny sposób pakowania kosmetyków. Czy wiesz na czym polega jego fenomen i jak prawidłowo z niego korzystać?

więcej

 

plantacja fridge

Starzyński Dwór był od XIII w. do 1772 r. posiadłością cystersów oliwskich. Opat Oliwski miał tu swoją letnią siedzibę. Zakonnicy, oprócz gospodarstwa owocowo-zielarskiego prowadzili dwór pełniący funkcję sanatorium. Podtrzymujemy tradycję cysterskich upraw, hodujemy kwiaty i zioła wykorzystywane później w naszych kosmetykach. Dzika róża jest królową na plantacji fridge... prawdziwa bomba witamin i antyoksydantów. Zawartość witaminy C w oleju z tej róży jest 30-kronie wyższa niż w tej samej ilości soku z cytryny. Cudowny olej różany tłoczony na zimno jest składnikiem większości naszych kremów.

więcej

 

odwiedź nasz salon

Zapraszamy serdecznie do salonu w Warszawie. Opowiemy o naszej unikalnej marce. Ty opowiesz nam o sobie i potrzebach Twojej skóry, a my dobierzemy odpowiednią pielęgnację. Na miejscu dostępne są testery wszystkich naszych produktów. Warto wpaść i przekonać się na własnej skórze jak cudownie działa fridge…

więcej

 

składniki

Nasze składniki roślinne pochodzą z upraw ekologicznych. Większość z północy Europy, a olej różany z XIII- wiecznego opactwa cysterskiego, które należy do fridge. W lecie na północy dzień jest dłuższy i rośliny mają więcej światła, co korzystnie wpływa na ich rozwój. Surowce pozyskiwane z roślin hodowanych w takich warunkach mają bardzo dużą wartość odżywczą.

więcej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl