Wersje językowe
receptura świeżości

 


10 powodów by pokochać fridge

esencja tego co powinieneś o nas wiedzieć...

więcej

 

misja fridge

Młodość trzymaj w lodówce! Fridge to rewolucja w świecie kosmetycznym i nowa kategoria kosmetyków - Świeże. Stworzyliśmy produkt, jakiego do tej pory nie było. Świeże kosmetyki prosto z lodówki. Receptury tworzone przez młody zespół biologów i biotechnologów są jak receptury mistrzów sztuki kulinarnej na najbardziej wyszukane dania! Nasze kremy są jak... świeże jedzenie dla skóry!

więcej

 

Magdalena Beyer

"Każda z nas jest piękna. Fridge to zaproszenie do uwierzenia w siebie, w możliwości swojego ciała i umysłu."

Rozmawia: Anna Kaplińska-Struss


więcej

 

Airless - wygodna i bezpieczna butelka

Część naszych produktów jest pakowana w szklane butelki typu airless. Jest to najbezpieczniejszy i niezwykle higieniczny sposób pakowania kosmetyków. Czy wiesz na czym polega jego fenomen i jak prawidłowo z niego korzystać?

więcej

 

składniki

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ chciałybyśmy opisać Wam główne składniki kremów Fridge, żeby wyjaśnić, dlaczego to właśnie one znajdują się w naszych produktach. Pamiętajcie jednak o swoich predyspozycjach indywidualnych, o tym, że naturalne składniki również potrafią uczulić, a niektóre z nich “nie polubią się” z Waszą skórą. To normalne i NATURALNE ☺. Nie poddawajcie się w szukaniu takich kosmetyków, które wasza skóra pokocha całym sercem.

więcej

 

plantacja fridge

Szczególne historie zaczynają się w wyjątkowych miejscach - często magicznych, owianych niezwykłą atmosferą przeszłości, tajemnicy. Nasza historia pachnie różami, i chociaż sama marka Fridge ma już ponad 10 lat, jej różaną przeszłość odnaleźliśmy na niezwykłej plantacji, która istniała już w XIII wieku. Istniejący wówczas zakon cystersów oliwskich zajmował się zielarstwem i sadownictwem, a później prowadził również cysterskie sanatorium, czyli idealne miejsce służące rekonwalescencji dzięki prozdrowotnemu klimatowi oraz kojącemu krajobrazowi. Praca i życie tak blisko natury nadało temu miejscu łagodzącego i spokojnego charakteru, a uprawa ziół, drzew i krzewów owocowych stała się tradycją.

więcej

 

odwiedź nasz salon

Zapraszamy serdecznie do salonu w Warszawie. Opowiemy o naszej unikalnej marce. Ty opowiesz nam o sobie i potrzebach Twojej skóry, a my dobierzemy odpowiednią pielęgnację. Na miejscu dostępne są testery wszystkich naszych produktów. Warto wpaść i przekonać się na własnej skórze jak cudownie działa fridge…

więcej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl