Wersje językowe
receptura świeżości

 


10 powodów by pokochać fridge

esencja tego co powinieneś o nas wiedzieć...

więcej

 

misja fridge

Młodość trzymaj w lodówce! Fridge to rewolucja w świecie kosmetycznym i nowa kategoria kosmetyków - Świeże. Stworzyliśmy produkt, jakiego do tej pory nie było. Świeże kosmetyki prosto z lodówki. Receptury tworzone przez młody zespół biologów i biotechnologów są jak receptury mistrzów sztuki kulinarnej na najbardziej wyszukane dania! Nasze kremy są jak... świeże jedzenie dla skóry!

więcej

 

Magdalena Beyer

"Każda z nas jest piękna. Fridge to zaproszenie do uwierzenia w siebie, w możliwości swojego ciała i umysłu."

Rozmawia: Anna Kaplińska-Struss


więcej

 

Airless - wygodna i bezpieczna butelka

Część naszych produktów jest pakowana w szklane butelki typu airless. Jest to najbezpieczniejszy i niezwykle higieniczny sposób pakowania kosmetyków. Czy wiesz na czym polega jego fenomen i jak prawidłowo z niego korzystać?

więcej

 

składniki

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ chciałybyśmy opisać Wam główne składniki kremów Fridge, żeby wyjaśnić, dlaczego to właśnie one znajdują się w naszych produktach. Pamiętajcie jednak o swoich predyspozycjach indywidualnych, o tym, że naturalne składniki również potrafią uczulić, a niektóre z nich “nie polubią się” z Waszą skórą. To normalne i NATURALNE ☺. Nie poddawajcie się w szukaniu takich kosmetyków, które wasza skóra pokocha całym sercem.

więcej

 

plantacja fridge

Starzyński Dwór był od XIII w. do 1772 r. posiadłością cystersów oliwskich. Opat Oliwski miał tu swoją letnią siedzibę. Zakonnicy, oprócz gospodarstwa owocowo-zielarskiego prowadzili dwór pełniący funkcję sanatorium. Podtrzymujemy tradycję cysterskich upraw, hodujemy kwiaty i zioła wykorzystywane później w naszych kosmetykach. Dzika róża jest królową na plantacji fridge... prawdziwa bomba witamin i antyoksydantów. Zawartość witaminy C w oleju z tej róży jest 30-kronie wyższa niż w tej samej ilości soku z cytryny. Cudowny olej różany tłoczony na zimno jest składnikiem większości naszych kremów.

więcej

 

odwiedź nasz salon

Zapraszamy serdecznie do salonu w Warszawie. Opowiemy o naszej unikalnej marce. Ty opowiesz nam o sobie i potrzebach Twojej skóry, a my dobierzemy odpowiednią pielęgnację. Na miejscu dostępne są testery wszystkich naszych produktów. Warto wpaść i przekonać się na własnej skórze jak cudownie działa fridge…

więcej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl