Chłód ma moc

Chłód ma moc

Nasze kosmetyki składają się tylko ze świeżych, naturalnych składników, pełnych odżywczej energii, skutecznych dzięki przechowywaniu w chłodzie. Ich aksamitna, chłodna konsystencja działa jak balsam na wszystkie zmysły. Dzięki krótkiej dacie przydatności i przechowywaniu w chłodzie nie zawierają alkoholu, konserwantów i silikonów.

Produkty Fridge wchłaniają się błyskawicznie, wnikają głęboko i odżywiają skórę przywracając jej świeżość, elastyczność i blask. Pozwalają skórze oddychać i przyspieszają wydalanie toksyn! Nawilżają i skutecznie karmią Twoją skórę, natychmiast po nałożeniu!

Kojące właściwości chłodu dla skóry znane są od wieków. Chłód energetyzuje, poprawia krążenie, redukuje obrzęki i usuwa zaczerwienienia. Przynosi też wspaniałe uczucie odprężenia. Wiele z produktów Fridge wymaga przechowywania w lodówce ze względu na szczególny skład – ale ich schłodzona temperatura sama w sobie niesie wielkie korzyści dla skóry.

Substancje aktywne Fridge zapewniają prawidłowe odżywienie tkanek, przyspieszają wydalanie toksyn i stymulują naturalne procesy odnowy komórkowej.

Wysoka skuteczność produktów Fridge, potwierdzona badaniami to efekt synergicznych połączeń pomiędzy naturalnymi składnikami odżywczymi, które dobieramy tak, by wzajemnie wzmacniały swoje korzystne oddziaływanie na skórę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium