Chłód ma moc!

Chłód ma moc!

Kojące właściwości chłodu dla skóry znane są od wieków. Chłód energetyzuje, poprawia krążenie, redukuje obrzęki i usuwa zaczerwienienia. Przynosi też wspaniałe uczucie odprężenia. Faktycznie, produkty Fridge wymagają przechowywania w lodówce ze względu na szczególny skład – ale ich schłodzona temperatura sama w sobie niesie wielkie korzyści dla skóry.

Wiadomo, że oleje tłoczone na zimno mają największą siłę, a produkty spożywcze szybko tracą świeżość poza lodówką. Nasze kosmetyki są tak odżywcze i naturalne, jak świeża, nieprzetworzona żywność.

Fridge ujarzmia moc chłodu i dzięki temu nie zawiera szkodliwych substancji – na przykład zatykających pory silikonów, wysuszającego alkoholu i licznych innych środków konserwujących.

Celujemy w działanie.

Fridge pomaga zachować młodość. Badania laboratoryjne na bestsellerze Face the Cream dowiodły, że krem ten redukuje zmarszczki do 35% i zapobiega powstawaniu nowych.

Produkty komponujemy według zasady, że składników ma być tyle, ile trzeba, a nie więcej, bo tylko wtedy działanie każdego z nich jest skuteczne.

Substancje aktywne Fridge zapewniają prawidłowe odżywienie tkanek, przyspieszają wydalanie toksyn i stymulują naturalne procesy odnowy komórkowej.

Wysoka skuteczność produktów Fridge to efekt synergicznych połączeń pomiędzy naturalnymi składnikami odżywczymi, które dobieramy tak, by wzajemnie wzmacniały swoje korzystne oddziaływanie na skórę.

Dzięki fridge skóra może swobodnie „oddychać”, bo Fridge nie stosuje żadnych składników z grupy silikonów ani jakichkolwiek substancji pochodzenia petrochemicznego. Składniki te pokrywają skórę filmem, który nie wnosi nic poza ograniczeniami: blokuje i parowanie wody, i wymianę gazową z otaczającym powietrzem. Może to doprowadzić do zaburzenia funkcji skóry. Co więcej, w olejach pochodzenia syntetycznego nie znajdują się żadne składniki aktywne.

 

 

Dlaczego Fridge ma moc?

- Bo chłodny fridge działa natychmiast po nałożeniu!

- Bo chłód zatrzymuje świeżość i skuteczność pełnych odżywczej energii naturalnych składników!

- Bo chłodny fridge stymuluje naturalne procesy odnowy komórkowej!

- Bo chłodny fridge przechowuje Twoją młodość!

- Bo chłodny fridge budzi Twoją energię do życia!

 

 

Jak działa Fridge?

- Wchłania się w mgnieniu oka. Wnika głęboko i odżywia skórę przywracając jej świeżość, elastyczność i blask!

- Stymuluje naturalne procesy odnowy komórkowej

- Pozwala skórze oddychać i przyspiesza wydalanie toksyn!

- Nawilża i skutecznie karmi Twoją skórę, natychmiast po nałożeniu!Dlaczego Fridge jest skuteczny?

- Bo składa się tylko ze świeżych, naturalnych składników, pełnych odżywczej energii, skutecznych dzięki przechowywaniu w chłodzie

- Bo krótka lista składników, a dzięki temu ich intensywne stężenie, daje bardzo dużą skuteczność.

- Bo aksamitna, chłodna konsystencja działa jak balsam na wszystkie zmysły.

- Bo dzięki krótkiej dacie przydatności i przechowywaniu w chłodzie nie zawiera alkoholu, konserwantów i silikonów.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium