Natura + Nauka

Natura + Nauka

Czyste składniki

Kosmetyki komponujemy z olejów i ekstraktów tak naturalnych, nieprzetworzonych i świeżych, że większość z nich dałoby się zjeść. Dlatego niektóre z naszych produktów należy przechowywać w lodówce. Używamy składników o niskim śladzie węglowym. Nasza plantacja dzikiej róży posiada certyfikat ekologiczny. Mieści się ona na terenach wokół osiemnastowiecznego pocysterskiego Starzyńskiego Dworu w gminie Puck na Pomorzu. Nasze uprawy i otaczający je starodrzew produkują codziennie półtorej tony tlenu, pokrywają dzienne zapotrzebowanie ponad 3000 osób. Poza woskiem pszczelim i lanoliną, nie wykorzystujemy żadnych innych składników pochodzenia zwierzęcego. 

Czyste intencje

Wspieramy nie tylko dobro skóry, ale również harmonię środowiska naturalnego i zrównoważony biznes oparty na ręcznej, lokalnej produkcji. Dbamy o jakość każdego składnika i o dobrobyt wszystkich naszych dostawców, partnerów, pracowników i klientów. Cieszymy się, że współtworzymy taki świat, w jakim sami chcemy żyć.

Własna produkcja

W naszym laboratorium pracuje zespół biotechnolożek,  które wciąż odkrywają nowe możliwości współczesnej kosmetologii, łącząc naturę ze zdobyczami nauki tak, aby stworzyć produkt doskonały, a każde opakowanie jest ręcznie napełniane, i sygnowane datą i podpisem osoby odpowiedzialnej za produkcję danej partii. Dlatego Fridge może być wytwarzany tylko w limitowanej ilości i zawsze będzie wyjątkowy.

Filozofia

Fascynuje nas nauka ­– o kosmetykach, o ziołolecznictwie i o życiu człowieka. Przekładamy wiedzę na receptury i nie wypieramy informacji, które znacznie podnoszą poprzeczkę w naszej branży. Uwielbiamy i umiemy tworzyć nowe rzeczy. Pierwsze wpadłyśmy na pomysł kosmetyków tak świeżych, że ich miejsce jest w lodówce. Nie boimy się marzyć i chętnie zabieramy się za projekty, na które nikt jeszcze nie wpadł.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium