Kobieta Fridge

Kobieta Fridge

Pod pozorem dbania o siebie stworzono dziś kobiecie możliwość ucieczki przed sobą. Wszystko zdaje się krzyczeć, że jeśli chcesz być kimś innym, to my ci to ułatwimy. Fridge jest inny. Aura, w której powstają nasze produkty, to duch głębokiej zgody na siebie i radość z kontemplowania natury – tej wokół nas i tej własnej. 

Nie dzielimy kobiet na typy urody, nie wsadzamy do szufladek, nikomu nie przyklejamy etykiet. Wierzymy, że to wyjątkowość każdej z nas czyni nas silnymi, a siła to piękno. Piękno wiary w siebie, swoje możliwości, swój potencjał, swoje słabości to wszystko co czyni nas jedynymi w swoim rodzaju.

Najbardziej zniewala piękno uwolnione. Bierz to, co daje życie i ciesz się tym. Naucz się kochać i słońce, i deszcz. Idź własną drogą ku własnej bajce. Czerp energię z natury, siłę z prawdy, wiedzę z intuicji. Oddychaj głęboko i poznawaj siebie coraz lepiej. Twoje życie jest tam gdzie Ty, a piękno to stan ducha.

Pozwalaj sobie żyć pełniej i uwolnij swój blask. 

Fridge jest dla kobiet, które nie chcą niczego ukrywać, za to kochają odkrywać nowe oblicza świata i coraz głębsze warstwy siebie. Lubią być zaskakiwane, bo dzięki temu stają się bardziej spontaniczne i kreatywne. Im są starsze, tym bardziej czują się wolne. Czas biegnie, a one potrafią żyć coraz pełniej. Dzięki Fridge same widzą podobną przemianę na swojej skórze. A najpiękniejsze czują się wtedy, gdy są odprężone.

Stawiamy na nieinwazyjne działania pielęgnujące – bez oszustwa. Skóra ma bowiem swoje prawa, a my im nie zaprzeczamy. Nasze kosmetyki nie zacierają sztucznie wieku. Fridge opóźnia pewne procesy i wzmacnia naturalny potencjał, który drzemie w skórze każdej z nas.

Fridge jest przecież zaproszeniem do uwierzenia w siebie, w możliwości własnego ciała i umysłu. Wiele kobiet boi się tego, albo nie daje sobie w ogóle na to szansy. Chcemy zaprosić je do uczestniczenia w tej przyjemności. Bo dziś największym luksusem jest właśnie dystans i spokój.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium