podróże

 

Podróżuj z Fridge

Podróże są wspaniałe, a niektórym wręcz niezbędne do zachowania wewnętrznej równowagi. Jest to moment, w którym odrywasz się od codzienności i dobrze znanych miejsc, gdy wyruszasz w mniej lub bardziej znane rejony kraju i świata, gdy oddychasz wolnością od rutynowych zajęć. Wyjazdy czasem planujesz z wyprzedzeniem, a czasem rezerwujesz nocleg z dnia na dzień, pakujesz walizkę, torbę lub plecak powoli, zgodnie z listą, albo w pośpiechu, może nawet odrobinę niedbale, a jeszcze w samochodzie wyliczasz w głowie niezbędne ubrania i przybory toaletowe. Czasem musisz nawet zatrzymać się po drodze i jeszcze coś dokupić.

Kosmetyki fridge też lubią podróżować. Wolą podróże niż osamotnienie w lodówce, uwielbiają być zabierane, przepadają za samolotowymi, przyjemnie chłodzonymi lukami bagażowymi, świetnie znoszą transport samochodem, zwłaszcza w kosmetyczce z wkładem chłodzącym lub podróżnej lodówce. Ale bez obaw - jeśli nie masz takiego wkładu lub zabierasz ze sobą jedynie bagaż podręczny, kilkugodzinna podróż im nie zaszkodzi, a bezpieczny pobyt poza lodówką może się przedłużyć nawet do dwóch dni - jest to optymalny czas dla świeżych kosmetyków. Na miejscu umieść swoje kosmetyki Fridge w hotelowej lodówce, może obok świeżego soku pomarańczowego?

Pamiętaj, że takie krótkie rozstanie z lodówką jest dla świeżych kosmetyków zdrowsze od rozstania z Tobą. Chcą być używane, to sprzyja zachowaniu ich właściwości, prawidłowo pracuje również pompka w opakowaniach typu airless, krem może się wtedy równomiernie układać na wewnętrznych ściankach. Dlatego też Fridge na co dzień wysyła do Ciebie kosmetyki kurierem. Gdy te są jeszcze nieotwarte, mogą bezpiecznie podróżować nawet do pięciu dni, wobec czego możesz bez najmniejszych obaw czekać na przesyłkę, nawet jeśli zamawiasz z dostawą za granicę.

Dlatego zwiedzaj, szukaj nowych miejsc i wrażeń, miej w sobie odwagę podróżnika! Odważnie patrz na świat i otaczających Cię ludzi, bez najmniejszych obaw. A po całym dniu przygód ciesz się obecnością Twoich najświeższych, dobrze znanych i sprawdzonych produktów pielęgnacyjnych od Fridge.

Przeczytaj również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium